VIDEO

Pakume profesionaalset videosalvestus ja montaažiteenust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Aja ja koha salvestise tegemiseks saab valida klient kooskõlas videograafi tegemistega.

Osutame teenust ürituste, sündmuste, reklaamklippide ja erinevate ideede filmimisel. Teeme teoks Sinu ideed videosalvestisest ning aitame leida parima ja sobivaima lahenduse Sinu nägemuse elluviimiseks!

Vastavalt kliendi soovile on võimalik jäädvustada nii pikki kui ka kokkuvõtlike videosalvestisi. Kogu materjal monteeritakse ja töödeldakse, tagades parima kvaliteedi ja professionaalse tulemuse. Sageli alahinnatakse videosalvestusel heli tähtsust, meie aga teame, et hea videosalvestise jaoks on olulised mõlemad – seega garanteerime Teile ka parima helikvaliteedi!

Raul kaameraga tööhoos

 

Reklaamvideod. Teenust osutame nii väike- kui ka suurettevõtetele. Muutmaks oma tooteid ja teenuseid klientidele atraktiivsemaks, võimaldame panna kokku kvalitseetse reklaamklipi.

Otseülekanded. Otseülekanded üritustest, konverentsidest, koolitustest. Mitme kaameraga videomix. Võimalik streamida erinevatesse kohtadesse üheaegselt,facebook, youtube.

Pulmavideod. Pulmad on kahtlemata paaride jaoks üks tähtsamaid ja meeldejäävamaid sündmusi. Pulmavideo annab võimaluse taaselustada ning kogeda varasemaid emotsioone, mis paraku võivad aastate jooksul tuhmuda. Pulmapildid on küll pulmade lahutamatu osa ning neid on hiljem ilus vaadata, kuid emotsionaalselt eredama mälestuse loob kindlasti just videojäädvustus.

Õppevideod/loengud. Tänapäeval on üha populaarsemaks muutunud e-õpe ning sellega seoses ka videoloengud ja audiomaterjalid. Pakume erinevaid lahendusi õppematerjalide loomiseks – omame mitmetunniste loengute jäädvustamise kogemusi. Videosalvestisi on võimalik ka kokku monteerida, töödelda, lisada neile tekste ning vajadusel illustreerida pildi- või helimaterjaliga.

Ei leidnud enda videoideed eelnevate seast? Ära lase pead norgu – võta julgelt ühendust ning leiame Sulle sobiva lahenduse!

raul@hdvideo.ee
+372 5022 352
Abarek OÜ